Pik
Сьогодні, 22 Квітня 2019
01.04.2019
406
0

У Херсоні відкрили перший кризовий центр для жертв домашнього насилля (відео)

У Херсоні відкрили перший кризовий центр для жертв домашнього насилля (відео)

Гроші на цей проект виділили міжнародні організації. Мерія також виділила з бюджету 200 тис. грн., йдеться у сюжеті «5 каналу».

Кризовий центр для жінок, які потерпають від домашнього насилля, запрацював у Херсоні. Мешкають там дві жінки з дітьми, ще семеро – відвідують. З ними працюють психологи, соціальні працівники та юристи. Загалом, центр готовий прийняти одночасно до восьми мам.

Жінка просить не показувати свого обличчя і не називає себе. Побоюється, що її впізнає чоловік, від якого постраждала і втекла з дітьми.

Згадує: "Я помітила його неадекватну поведінку, потім я помітила, що він вживає наркотичні речовини. Він дуже змінився, став дуже агресивним, почав зриватися на мене і на дітей".

Жінка разом із дітьми перебуває у кризовому центрі два тижні. Крім неї тут мешкає ще одна жертва домашньої тиранії зі своїми дітьми. У обох – ані рідних, ані можливості зняти житло. Ще семеро жінок відвідують центр. Вони змогли втекти від домашнього насилля з боку чоловіків до своїх рідних.

"Співпрацюємо в рамках денного центру, де з жінками, які мають ті чи інші види домашнього насилля, працює психолог, соціальний працівник, юрист. Кожна жінка, яка має таку проблему, може звернутися до кризового центру денного", – запевняє працівниця Наталія Краско.

Такий кризовий центр – перший у Херсоні. Гроші на цей проект виділили міжнародні організації. Мерія також виділила з бюджету 200 тис. грн.

"Нам ідуть назустріч ті грантодавці, ті донори, які вже працюють у цій сфері. Хочу ще раз подякувати таку структуру як Фонд ООН в сфері народонаселення, уряди Великобританії та Канади, які підтримали цей напрямок", – зазначає директор Херсонського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Антон Єфанов.

Щороку в Україні фіксують 100 тис. випадків домашнього насилля. Лише торік в області до поліції звернулися майже 5 тис. жінок, які скаржилися на жорстоке поводження чоловіків.

Ярослава Мовчан, Сергій Мовчан, Херсон, "5 канал"

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину