Pik
Сьогодні, 16 Грудня 2018
25.10.2017
515
1

Тут мешкає родина із 16-ма дітьми

У Херсоні відкрили дитбудинок сімейного типу

У Херсоні з’явився ще один будинок сімейного типу – символічну стрічку сьогодні, 25 жовтня, перерізали по вул. 49 Гвардійської дивізії, 30-А, передає ПІК.

Тепер тут знаходиться двоповерховий особняк, в якому мешкає родина із 16-ма дітьми. Микола та Ольга Нестерук люди віруючі і є парафіянами «Церкви християн Херсона», на баланс якої і передано новобудову.

Житло для дитбудинку зведено силами одного з благодійних фондів Німеччини. І це вже 40-вий дитячий будинок сімейного типу в Україні, який відкривається завдяки даній організації.  Подружжя Нестеруків, які переїхали до Херсона з Миколаївщини, почало всиновлювати малечу 10 років тому. На той час пара вже мала двох власних дітей.

«У церкві, до якої ми приїхали, вже були діти і вони шукали батьків. Ми відгукнулися на цей заклик і так сталося, що збагатіли одразу на 8 дітей», - пригадує голова дитбудинку сімейного типу Микола Нестерук.

Зараз у подружжя вже шестеро власних дітей, хоча в родині не звикли розділяти малечу  на чужу і свою, та навіть не всі знайомі знають, хто в Нестеруків прийомний. Тому-то старші діти, яким вже виповнилося 18, не хочуть залишати сім’ю. Ну а незабаром вона стане ще більшою, бо Ольга Нестерук знову вагітна.

Ще донедавна родина мешкала при церкві, на другому поверсі будівлі, обладнаному під житло. Малеча не приховує – окремий будинок, в якому лише спалень дев’ять і шість туалетних кімнат,  їй подобається більше.

Марина Савченко

Новини по темі

Коментарі

Сокол Людмила, 03.03.2018
Здраствуйте.А есть ли контактный телефон етой семьи? Спасибо.

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину