Pik
Сьогодні, 29 Травня 2020
13.12.2018
591
0

У Херсоні відкрили навчально-практичний центр зварювальних технологій

У Херсоні відкрили навчально-практичний центр зварювальних технологій

На базі Херсонського професійного суднобудівного ліцею, за  кошти платників податків, відкрили навчально-практичний центр зварювальних технологій.

На придбання сучасного обладнання з державного бюджету виділено 2,3 млн грн., повідомляє ПІК з посиланням на прес-службу ОДА.

Заклад створено для підготовки учнів на сучасному обладнанні за європейськими стандартами за напрямком електрогазозварник.

Новітній центр сприятиме якісній підготовці робітничих кадрів відповідно до сучасних потреб машинобудівної та суднобудівної галузей з професій: електрогазозварник, електрозварник ручного зварювання, електрозварник на автоматичних і напівавтоматичних машинах, зварник.

Це 12-ий навчально-практичний центр на базі закладів професійної освіти в області, але поки що єдиний за напрямком зварювального виробництва.

Як раніше передавав ПІК, до кінця року ще будуть відкриті центри по професіям "електрогазозварювальник" і "електрик" на базі Новокаховського електротехнічного ліцею. Центр з підготовки будівельників з'явиться  на базі Генічеського ПТУ №17. У  планах відкриття ще одного аграрного центру на базі Чаплинського професійного аграрного ліцею.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину