Pik
Сьогодні, 28 Вересня 2020
02.11.2017
798
0

Виділили землю після двох попередніх відмов

У Херсоні виділили аеропорту землю під склад реактивного палива

Депутати Херсонської міськради із третього разу таки виділили Херсонському аеропорту земельну ділянку під склад реактивного палива, передає ПІК.

Депутати Херсонської міської ради у середу, 1 листопада, на четвертому пленарному засіданні  сесії Херсонської міської ради врешті-решт виділили, після двох попередніх відмов,  КП  обласної ради "Херсонські авіалінії" (у віданні якого знаходиться цілісний майновий комплекс "Аеропорт "Херсон"), земельну ділянку на території міста для будівництва складу пально-мастильних матеріалів, у тому числі реактивного палива.

"Наступне питання - "Про затвердження комунальному підприємству Херсонської обласної ради "Херсонські авіалінії" проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки". Зауважень робочої групи немає. В черговий раз виносимо це питання на ваш розгляд. Будь ласка, визначайтесь голосуванням", сказав під час розгляду даного питання головуючий на сесії міський голова Володимир Миколаєнко.

На зауваження одного із депутатів що це склад нафтопродуктів, який знаходитиметься у межі міста, міський голова заявив: - "Там стільки нафтобаз поруч".

Як зазначається у прийнятому депутатами рішенні сесії, "затвердити проект землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки, площею 1,3684 га, комунальному підприємству Херсонської обласної ради "Херсонські авіалінії", по просп. Адмірала Сенявіна, 33-а, під склад для тимчасового зберігання пально-мастильних матеріалів (реактивного палива, дизельного палива та мастила)".

Дане рішення підтримали на четвертому пленарному засіданні ХVI сесії 33 депутати із 42-х, присутніх у сесійній залі на момент голосування. 9 депутатів не голосували.

Нагадаємо, 27 березня 2017 року і 5 вересня 2017 року на сесіях Херсонської міської ради депутати міськради відмовили КП Херсонської облради "Херсонські авіалінії" у виділенні на території міста земельної ділянки для будівництва складу авіаційного палива. Основними аргументами депутатів при відмові у виділенні "Херсонським авіалініям" земельної ділянки під цей склад за вказаною адресою були питання екології, безпеки жителів міста та захисту їх здоров'я.

Довідково. 27 грудня 2011 року на сесії Херсонської обласної ради депутати прийняли рішення про створення комунального підприємства обласної ради - "Херсонські авіалінії", якому 4 жовтня 2012 року було офіційно передано майно цілісного майнового комплексу "Аеропорт "Херсон". Херсонський аеропорт з 2006 року не приймав літаки і до весни 2013 року був фактично непрацюючим підприємством. 10 квітня 2013 року аеропорт "Херсон" офіційно відновив свою роботу, проте до 27 липня 2013 року він використовувався лише для здійснення чартерних рейсів за кордон та по Україні. З 27 липня 2013 року звідси було розпочато також регулярні авіарейси.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину