Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2020
11.08.2020
621
0

У Херсоні відбувся «Шафа!Фест»

У Херсоні відбувся «Шафа!Фест»

8 серпня у Херсоні на набережній біля пам’ятника Першим херсонським корабелам відбувся письменницько-музичний захід«Шафа!Фест» з нагодиМіжнародного дня молоді.

Впродовж «Шафа! Фест» виступали: херсонські поетеси Марія Біла, Ольга Бережна, Дарина Павлова, Дарія Кучеренко, Тетяна Леонтьєва, Юлія Абдурашитова; Рок-гурти Bloom,«Старый Мотив»,«Криголам», Windmusic,«Крылья»(Миколаїв) та Gladium.

Родзинками заходу став поетичний батл між Олег Кара, Зоєю Щербініною та Захаром Григорчуком, акустичні виступи барда Володимира-Вадима Чорного та рок-гурту «Скіфи».

«Шафа!Фест»– відомий серед херсонців та гостей міста захід, який відбувається двічі на рік (у червні на День молоді в Україні та в серпні до Міжнародного дня молоді) з 2018 року на різних майданчиках.

Захід має на меті виявлення та самореалізацію обдарованої молоді, розвиток культурного життя міста, музичної та літературної спільнот. За року існування було проведено 6 таких письменницько-музичних заходів за участі поетів, прозаїків, бардів та рок-гуртів.

Письменницько-музичний захід «Шафа!Фест» проходив підтримки управління молоді та спорту у рамках Міської програми «Молодь Херсона» на 2015/2020 роки.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину