Pik
Сьогодні, 02 Квітня 2020
17.08.2019
828
0

У Херсоні відбувся показ фільму "Жити, щоб повернутися"

У Херсоні відбувся показ фільму "Жити, щоб повернутися"

15 серпня в Херсоні в інформаційно-креативному HUBWAY пройшов показ фільму "Жити, щоб повернутися" та обговорення бачення варіантів концепції стратегії політики відносно Криму. В зустрічі приймав участь Антон Кориневич постійний представник Президента України в Автономній Республіці Крим. фільму «Жити, щоб повернутися». поєднує покоління десидентів і сучасний спртив кримського народу проти окупанта. Спротив, не агресією, а силою духу. А говорили про те, що ми всі єдиний народ, частина якого опинилася під окупаційним режимом, а інша - шукає методи повернення Криму та Донбасу, шукає шляхи підтримки в"язнів Кремля та методи юридичної відповідальності Росії за свавілля в Україні, частину якої держава-агресор окупувала. Виникнення паралелей між історією національного руху і сучасними реаліями, в яких опинилися кримські татари після анексії Криму це ще й можливість нам найти ще методи боротьби за свободу, незалежність и права України та українців усих національностей.

Фільм складається з 6 невеликих історій, які розповідають про національний рух кримських татар в їх боротьбі за повернення до Криму після депортації 1944 року.

Основна частина фільму присвячена саме історії руху з 50-х до 90-х років минулого століття, але серед героїв є лідери думок, які діляться роздумами про актуальність національного руху кримських татар після заборони Меджлісу в квітні 2016 року.

Захід відбувся в рамках акції «В'язні Кремля» у Херсоні.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину