Pik
Сьогодні, 27 Ноября 2020
15.06.2019
1840
0

У Херсоні відбувся перший Херсонський морський фестиваль

У Херсоні відбувся перший Херсонський морський фестиваль

На херсонський набережній, що біля готелю "Фрегат, 15 червня, відбувся перший Херсонський морський фестиваль на честь засновника військово-морського флоту США Джона Пола Джонса. Про це повідомляє ПІК.

У 1788 році Джон Пол Джонс брав участь у ряді міжнародних військово-морських операцій в лавах російського Імператорського флоту поряд з українськими козаками проти османської вітрильної ескадри. 

Прийняття Джона Пола Джонса, одного з батьків-засновників військово-морського флоту США, у козаки не підтверджене історичними документами, але є дуже ймовірним. Він брав участь у військових діях разом з Чорноморською козацькою флотилією під командуванням Сидора Білого та Антона ГоловатогоУ рамках фестивалю відвідувачам свята запропонували переглянути історичну реконструкцію посвяти в козаки, вітрильну регату, водні спортивні змагання та інші розваги. та фотосесії в різних фотозонах.Фестиваль не став святом масового відвідування херсонців. Можливо спека завадила багатьом містянам вийти з дому, а можливо за жахливого руху міського транспорту херсонці не змогли доїхати на захід який організувала міська влада.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину