Pik
Сьогодні, 23 Февраля 2019
01.09.2018
607
0

У Херсоні відбувся флешмоб з підписання петиції

У Херсоні відбувся флешмоб з підписання петиції

У Херсоні ініціювали флешмоб для того, щоб створити Херсонський молодіжний центр. 

На прес-конференції у Першому в Херсоні креативному просторі Hubway, де йшла мова про роботу системи електронних петицій у місті та про підтримку е-петиції про створення Молодіжного центру, присутнім журналістам та активістам запропонували розпочати флешмоб, передає ПІК.

Організатори заходу запропонували учасникам, які мають можливість, відразу на прес-конференції зареєструватися на сайті електронних петицій  та підтримати петицію про створення Молодіжного центру у Херсоні.

Відзначимо, що, як з’ясувалося, підписати петицію не така й проста справа. Треба пройти процедуру реєстрації, але й це не гарантує, що система з першого разу «пропустить», спостерігаються збої.

Участь у флешмобі взяли 6 людей, присутніх на прес-конференції, але, на жаль, підписати петицію змогла тільки одна людина. Ця ситуація свідчить про те, що портал працює не ідеально, а це призводить до того, що херсонці, навіть, якщо вони хочуть підписати петицію, втрачають бажання після декількох невдалих спроб пройти реєстрацію. Тож, є над чим працювати й розробникам, й громадськості.

Ініціатори флешмобу та автори ідеї створення Херсонського молодіжного центру повідомили, що звернуться за підтримкою до студентських рад херсонських вишів та запропонують їм також підтримати петицію.

Нагадаємо, що за допомогою електронної петиції можна, не виходячи з дому, впливати на порядок денний Херсонської міської ради.

Як передавав ПІК, у Херсоні остання петиція була опублікована на сайті Херсонської міської ради 1 лютого 2017 року. Набрали необхідних 250 голосів для того, щоб їх розглянули у раді, 7 петицій, проте жодну так і не розглянули.

file

Теги:

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину