Pik
Сьогодні, 24 Січня 2021
21.07.2018
1025
0

У Херсоні відбулись змагання з кросфіту в пам'ять про загиблого солдата ЗСУ Андрія Галая

У Херсоні відбулись змагання з кросфіту в пам

У Херсоні спецпризначенці «КОРДу» приєдналися до всеукраїнського Галай-челенджу CROSSFIT_ZONA у пам'ять про загиблого захисника Луганського аеропорту 21-річного Андрія Галая, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області, передає ПІК.

Військовослужбовець Збройних сил України віддав життя заради порятунку побратимів. Андрій загинув 21 липня 2014 року під час прориву оточення луганського аеропорту, взяв вогонь на себе, надавши можливість вивезти 50 поранених десантників.

Як повідомив начальник управління «КОРД» ГУНП в Херсонській області Віталій Горбунов, працівники управління «КОРД» підтримали таку благородну ідею та приєдналися до всеукраїнського Галай-челенджу, ідейним організатором якого виступив бійцівський клуб «Цитадель» з міста Чернівці.

Особливістю челенджу CROSSFIT_ZONA стало те, шо комплекс вправ бійці виконували на час, без перерви та в інтенсивному ритмі:

- біг 2 км;

 - 50 підйомів ніг до перекладини;

- 100 кидків м’яча , вагою 9 кг, на висоту 3 метри;

- 150 віджимань від підлоги;

- 200 присідань;

- повторно біг 2 км.

- Вшанування пам’яті бійців, які віддали своє життя за суверенітет і цілісність України – наш обов’язок. Ми повинні пам’ятати їхню жертву, ніхто не повинен бути забутий. Сподіваюся, що проведення Галай-челенджу стане традицією. Саме так ми маємо вшанувати пам’ять загиблого героя Андрія Галая, - зазначив начальник управління «КОРД» ГУНП в Херсонській області Віталій Горбунов.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину