Pik
Сьогодні, 18 Июля 2019
Анонс
16.11.2018
334
0

У Херсоні відбудуться заходи присвячені Тижню толерантності та подіям «Кришталевої ночі»

У Херсоні відбудуться заходи присвячені Тижню толерантності та подіям «Кришталевої ночі»

17 та 18 листопада в рамках  міжнародного фестивалю «RESPECTEMBER», присвяченого Тижню толерантності та сумнозвісним подіям «Кришталевої ночі», у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара (IV поверх, актова зала) відбудеться комплекс заходів, передає ПІК.

17 листопада о 15.00

Художнє читання та обговорення альманаху «Жива історія» зі спогадами херсонців, які пережили Другу світову війну. Записані тексти є прямою мовою очевидців без будь-якого редагування та скорочень, а отже – вони відображають усю реальність того часу без прикрас та ідеологічних забарвлень. Альманах був випущений центром молодіжних ініціатив «Тотем» у 2010 році.

Дискусія про витоки трагедії, яка погубила мільйони, і способи запобігання подібних катаклізмів у майбутньому, про любов і ненависть, добро і зло та про те, що саме навіть в умовах війни дозволяє людині залишатися людиною.

18 листопада о 13.00

Перегляд і обговорення сатиричної німецької комедії «Він знову тут», в якій Адольф Гітлер прокидається у парку недалеко від свого бункера у XXI-му сторіччі.

Дискусія про сучасну загрозу, яка призводить до сплеску екстремістських і ксенофобних настроїв в умовах збільшення населення та міграції, та про небезпеку зростання популярності неонацистської і неофашистської ідеології у світі та в Україні зокрема.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину