Pik
Сьогодні, 29 Травня 2020
Анонс
16.11.2018
473
0

У Херсоні відбудуться заходи присвячені Тижню толерантності та подіям «Кришталевої ночі»

У Херсоні відбудуться заходи присвячені Тижню толерантності та подіям «Кришталевої ночі»

17 та 18 листопада в рамках  міжнародного фестивалю «RESPECTEMBER», присвяченого Тижню толерантності та сумнозвісним подіям «Кришталевої ночі», у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара (IV поверх, актова зала) відбудеться комплекс заходів, передає ПІК.

17 листопада о 15.00

Художнє читання та обговорення альманаху «Жива історія» зі спогадами херсонців, які пережили Другу світову війну. Записані тексти є прямою мовою очевидців без будь-якого редагування та скорочень, а отже – вони відображають усю реальність того часу без прикрас та ідеологічних забарвлень. Альманах був випущений центром молодіжних ініціатив «Тотем» у 2010 році.

Дискусія про витоки трагедії, яка погубила мільйони, і способи запобігання подібних катаклізмів у майбутньому, про любов і ненависть, добро і зло та про те, що саме навіть в умовах війни дозволяє людині залишатися людиною.

18 листопада о 13.00

Перегляд і обговорення сатиричної німецької комедії «Він знову тут», в якій Адольф Гітлер прокидається у парку недалеко від свого бункера у XXI-му сторіччі.

Дискусія про сучасну загрозу, яка призводить до сплеску екстремістських і ксенофобних настроїв в умовах збільшення населення та міграції, та про небезпеку зростання популярності неонацистської і неофашистської ідеології у світі та в Україні зокрема.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину