Pik
Сьогодні, 16 Грудня 2018
14.11.2017
563
0

У Херсоні відбудеться прес-конференція до Міжнародного дня толерантності

У Херсоні відбудеться прес-конференція до Міжнародного дня толерантності

У четвер, 16 листопада, о 13:00 у прес-клубі «Новий день» відбудеться прес-конференція, присвячена Міжнародному дню толерантності, передає ПІК.

Під час прес-конференції заплановано обговорення проблем дискримінованих груп південного регіону та роботу, що проводиться для їх подолання.

У заході візьмуть участь журналісти та представники громадських організацій, що працюють із дискримінованими групами: ВІЛ-позитивними жінками та дітьми, ЛГБТ-спільнотою, жінками, колишніми засудженими, споживачами наркотичних речовин та людьми секс-бізнесу.

Серед заявлених доповідачів підтвердили свою участь представники таких організацій, як ГО «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА», БФ «Мангуст», ХОЦ «Успішна жінка», БО «Інша», БО «100 відсотків життя. Херсон», ГО «Асоціація 21 століття», ГО ІОЦ «За рівні права».

Організатором заходу виступає Відокремлений підрозділ громадської організації «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА» у місті Херсон.

Для довідки: Міжнародний день толерантності щорічно відзначається 16 листопада. Цей день було урочисто проголошено у 1995 році в «Декларації принципів толерантності» на 28-ій Генеральній конференції ЮНЕСКО. День толерантності було започатковано для того, щоб привернути суспільну увагу до проблем дискримінованих груп у всьому світі.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину