Pik
Сьогодні, 03 серпень 2020
14.09.2017
976
0

У Херсоні відбудеться Перший Парад Чемпіонів

У Херсоні відбудеться "Перший Парад Чемпіонів"

JUMP PARK і спортивні федерації Херсона відкривають нові горизонти! Вони дарують всім жителям і гостям міста феноменальне свято спорту для всієї родини!

7 жовтня відбудеться безпрецедентна подія - спортивний Open-Air Fest «Парад Чемпіонів» - фестиваль для дорослих і дітей, де всі, від малого до великого, знайдуть інтерес до душі!

У супроводі спортсменів-чемпіонів Херсона, України та світу, в атмосфері перемоги, в оточенні різноманітних спортивних локацій, в дусі здорового способу життя пройде ця резонансна спортивна подія. Але і це ще не все: серед запрошених гостей буде присутня Зірка світового рівня, ім'я якої поки тримають в строгому секреті.

Кожен відвідувач свята зможе познайомитися з історіями успіху знаменитих спортсменів, побачити чемпіонів в роботі, здивуватися різноманітним спортивним трюкам, взяти участь у професійних майстер-класах. На великій сцені пройдуть виступи спортсменів та концерт, а ввечері - масштабна дискотека Disko Sport

Спортивних свят такого розмаху Херсон ще не бачив! Не пропустіть найгучніша подія міста! Воно відбудеться 7 жовтня на парковці 4 черги ТРЦ Фабрика, вхід безкоштовний

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину