Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2020
19.11.2018
628
0

У Херсоні відбудеться нагородження переможців турніру «Ігри патріотів Херсонщини»

У Херсоні відбудеться нагородження переможців турніру «Ігри патріотів Херсонщини»

20 листопада о 13:30 в Херсонському академічному обласному театрі ляльок відбудеться церемонія нагородження переможців обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини - 2018», передає ПІК.

Засновники та організатори турніру «Ігри патріотів Херсонщини» - департамент культури, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації, департамент освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації і Комунальний заклад «Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради.

Організатори турніру під час святкового дійства нагородять переможців у трьох вікових категоріях дипломами та вручать їм книжкові подарунки. Книги в подарунок отримають також бібліотеки, читачі яких здобули перемогу в турнірі, а також бібліотеки для дітей, що виявили найбільшу активність у розгортанні змагань турніру і запропонували найцікавіший формат для проведення районних турів.

Святкову церемонію нагородження готують і проведуть працівники Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки за участю творчих колективів міста.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину