Pik
Сьогодні, 16 Грудня 2018
19.11.2018
216
0

У Херсоні відбудеться нагородження переможців турніру «Ігри патріотів Херсонщини»

У Херсоні відбудеться нагородження переможців турніру «Ігри патріотів Херсонщини»

20 листопада о 13:30 в Херсонському академічному обласному театрі ляльок відбудеться церемонія нагородження переможців обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини - 2018», передає ПІК.

Засновники та організатори турніру «Ігри патріотів Херсонщини» - департамент культури, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації, департамент освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації і Комунальний заклад «Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради.

Організатори турніру під час святкового дійства нагородять переможців у трьох вікових категоріях дипломами та вручать їм книжкові подарунки. Книги в подарунок отримають також бібліотеки, читачі яких здобули перемогу в турнірі, а також бібліотеки для дітей, що виявили найбільшу активність у розгортанні змагань турніру і запропонували найцікавіший формат для проведення районних турів.

Святкову церемонію нагородження готують і проведуть працівники Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки за участю творчих колективів міста.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину