Pik
Сьогодні, 17 Февраля 2019
Анонс
15.08.2018
290
0

У Херсоні відбудеться міжнародна виставка "Білоруси з Україною в серці"

У Херсоні відбудеться міжнародна виставка "Білоруси з Україною в серці"

З 16 по 31 серпня у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гончара триватиме міжнародна виставка "Білоруси з Україною в серці", передає ПІК

"Білоруси з Україною в серці" - проект білоруських художників, що творили безпосередньо в зоні бойових дій в найгарячіші дні 2015 року в селі Піски та його околицях, перебуваючи там разом з тактичною групою "Беларусь"

В картинах митців через пензлі та фарби передана сувора атмосфера війни, аскетичний побут, характери й емоції несхитних у волі до перемоги добровольців, що не змогла б передати жодна фото чи відео техніка.

Мета виставки полягає у піднятті проблематики добровольчого руху, що став на захист країни в самий важкий для неї час, тим самим утримавши державність і мир в більшості українських міст. Донесення до українців, що знаходяться далеко від лінії розмежування, думки про долі і мотивації іноземців, що добровільно беруть участь в україно-московській війні. 

Ця виставка, завдяки своїй актуальності та правдивості, успішно прокотилася багатьма містами України і тепер херсонці самі матимуть змогу скласти свої власні враження.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину