Pik
Сьогодні, 24 Ноября 2020
Анонс
11.01.2019
794
0

У Херсоні відбудеться мітинг на підтримку затриманих та засуджених в РФ громадян України

У Херсоні відбудеться мітинг на підтримку затриманих та засуджених в РФ громадян України

12 січня 2019 року об 11.00, на пл.Свободи, 1, м.Херсон, відбудеться мітинг на підтримку незаконно затриманих та засуджених українських громадян окупаційною владою РФ, повідомляє Херсонський міський меджліс, передає ПІК.

З 2014 року, з першого дня окупації Криму, кримські татари та українці безпідставно звинувачуються окупаційною владою Криму в надуманих кримінальних злочинах. За цей час відбулися тисячі обшуків, залякувань та катувань усіх тих, хто не визнає окупацію та принципово вважає себе українцем. 

Протягом останніх п’яти років, було вбито, закатовано, не справедливо засуджено і пропали безвісти десятки громадських активістів.

Російська окупаційна влада не гидує ні молодими, ні старими, а ні хворими людьми. 

12.12.18. на адміністративному кордоні з Кримом, був заарештований кримськотатарський активіст, мешканець Херсонської області, громадянин України Едем Бекиров.

Хворій людині, яка невдовзі перенесла тяжку операцію на серці, інваліду першої групи, (не має однієї ноги) було відмовлено в прийомі необхідних ліків, майже добу його не годували. Тільки на 17-й день, через погіршення стану здоров’я ув’язненого, його направили на огляд у лікарню ім. Семашко, м. Сімферополя. Про теперішній стан здоров’я нічого не відомо.

Це чергове публічне катування українських громадян не може залишитись без уваги світової громадськості.

Херсонський міський меджліс закликає небайдужих громадян вийти на мітинг підтримки Едема Бекірова та всіх незаконно затриманих українських громадян.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину