Pik
Сьогодні, 21 Березня 2019
26.02.2019
276
0

У Херсоні відбудеться флешмоб з нагоди Дня кримського спротиву російській окупації

У Херсоні відбудеться флешмоб з нагоди Дня кримського спротиву російській окупації

26 лютого 2019 року з 12.00 до 12.15, на пл. Свободи у Херсоні відбудеться флешмоб з нагоди Дня кримського спротиву російській окупації, передає ПІК.

«Запрошуємо всіх, хто солідарний з жителями Криму в їх боротьбі за український Крим (незалежно від політичних поглядів і переконань), прийти та підтримати флешмоб», - закликають організатори заходу.

Організатор заходу - Херсонський міський Меджліс кримськотатарського народу.

Для довідки. У цей день в 2014 році перед будівлею Верховної Ради Криму пройшов багатотисячний мітинг на підтримку територіальної цілісності України. На заклик Меджлісу кримськотатарського народу, підтримати державність, вийшли проукраїнські сили, яким протистояли прихильники Росії  та російські провокатори.

Значна кількість населення Криму не сприймає окупацію. За часи окупації, заарештовано та знаходяться в тюрмах 71 мешканець Криму, більше 100 дітей ростуть без свого батька, тисячі кримчан проходять службу в лавах ВС України.

У березні 2014 року в Криму, під наглядом російських спецслужб, пройшов незаконний референдум, на якому більшість нібито тих, хто проголосував, виступили «за возз'єднання» півострова з Росією.

За даними Меджлісу кримськотатарського народу, реальне число тих, хто проголосував в березні 2014 року, було близько 38%, тому теза про те, що кримчани масово підтримали агресію, не відповідає дійсності.

Тисячі жителів Криму, не згодних жити в окупації, змушені були покинути свій будинок, щоб почати життя з нових умовах. Багато з них оселилися в Херсоні.

file

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину