Pik
Сьогодні, 16 серпень 2018
07.03.2018
431
0

У Херсоні відбудеться Чемпіонат області з Козацького Двобою

У Херсоні відбудеться Чемпіонат області з Козацького Двобою

9 березня 2018 року о 10.00 в Обласному Палаці Молоді (ДКТ) відбудеться Чемпіонат Херсонської області з Козацького Двобою. Триватимуть змагання з 10.00-19.00 години. 

Про це передає ПІК з посиланням на прес-службу ОДА.

За підсумками Чемпіонату області 9 березня 2018 року формується збірна команда Херсонської області для участі у Кубку України з Козацького двобою 15-18 березня 2018 року у м. Суми. Далі, згідно плану календаря, відбудеться Кубок Миру (м. Одеса) та Чемпіонат Європи (м. Харків) з Козацького Двобою.

У Чемпіонаті з Козацького Двобою можуть брати участь спортсмени будь-якої школи єдиноборств.

Козацький Двобій потребує знання звичаїв і традицій української культури. Він відкритий  для шкіл бойових мистецтв національного спрямування, але запрошує брати участь у змаганнях і представників інших стилів. 

Організатор змагань - Херсонська Федерація Рукопашного Бою (президент федерації Молодченко Микола),  яка з 14 жовтня 2017 року,  згідно Договору про співробітництво з «Українською федерацію Козацького Двобою»,  є офіційним представником Козацького Двобою у м. Херсоні та Херсонській області.

Спільно з Федерацією рукопашного бою до участі в організації змагань долучились Херсонська Федерація Контактного карате та кілька обласних спортивних клубів з бойових мистецтв.

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину