Pik
Сьогодні, 23 Октября 2018
Анонс
23.09.2018
267
0

У Херсоні відбудеться Адвокаційна майстерня з прав жінок

У Херсоні відбудеться Адвокаційна майстерня з прав жінок

У Херсоні з 28 вересня по 1 жовтня відбудеться Адвокаційна майстерня з прав жінок, передає ПІК.

Майстерня реалізовується Громадським об'єднанням "Театр для діалогу" та ГО “Інша” в рамках проекту UN Women Ukraine “CEDAW в Дії”, за підтримки Уряду Канади. 

Конвенція з протидії всім формам дискримінації проти жінок (CEDAW) – це один з найважливіших міжнародних документів щодо захисту прав жінок. Україна ратифікувала цю конвенцію та зобов’язується її виконувати. Втім, прояви дискримінації щодо жінок в Україні продовжуються. Роль громадянського суспільства полягає в тому числі в озвучуванні таких проявів та зверненні до зобов’язань Уряду щодо забезпечення прав жінок.

У місті Херсон є спільнота активних жінок, які попри труднощі об’єднуються у солідарній роботі для захисту свої прав. Так, приміром, вже рік у місті ведеться активна робота зі створення кризового центру для постраждалих від домашнього насильства. Це один з конкретних проявів відстоювання жінками своїх прав та проявів солідарності з іншими жінками, які потребують допомоги в ситуації насильства. 

Майстерня має на меті підсилити спроможності місцевих активісток й допомогти зацікавленим жінкам, які тільки починають свій активістський шлях і зіштовхуються з певними труднощами у захисті своїх прав, побудові мережі солідарності та просуванні в адвокації на тему підтримки жертв гендерно-зумовленого насильства.

Через форум-театр й інші творчі методики протягом чотирьох днів Майстерні ми разом проаналізуємо що вже зроблено в місті для створення шелтеру для жінок, які пережили насильство, з якими труднощами стикаються активістки, як наявні законодавчі норми, а саме конвенція CEDAW, може підтримати активісток в адвокаційній роботі, і як ці проблеми можуть бути вирішені креативно та шляхом адвокації.

Участь в майстерні безкоштовна і відкрита для жінок з досвідом роботи в темі гендерно-зумовленого насильства і захисту прав жінок, що проживають у Херсоні та Херсонській області, а також для місцевих активісток, журналісток і представниць влади.

Учасницям з інших міст організаторки відшкодовують вартість проїзду, забезпечують проживання у двомісних номерах та харчування в місті Херсон на час проведення заходів.

Для участі заповніть анкету за посиланням https://goo.gl/p9AwFg до 24 вересня включно.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину