Pik
Сьогодні, 26 Січня 2021
15.09.2019
1258
0

У Херсоні в Шевченківському парку відбувся бал «золотого віку»

У Херсоні в Шевченківському парку відбувся бал «золотого віку»

З нагоди Дня народження Херсона 15 вересня у Шевченківському парку було людно. Відпочивала молодь, подружжя з дітьми… Все як завжди у вихідний день, будь-яку неділю. Та привернули увагу люди, які маленькими компаніями розсілися на лавочках. Всі вони виділялися своїм поважним віком. А ще тим, наскільки гарно, урочисто вбрані чоловіки і жінки, дехто з модниць на високих підборах (дай, Боже, їм здоров'я!) і з ароматом хорошого парфуму.

Як і більшість містян вони спілкувалися. Обговорювали як отримували субсидію, лаяли міського голову Херсона, розповідали як хтось зі знайомих поїхав на лікування в санаторій. Та як тільки на майданчику біля кафе зазвучали перші акорди музики, уся ця братія пішла танцювати. Усі вони – члени міського клубу людей похилого віку і такі музичні зустрічі для них – справжня віддушина.

Серед зібрання чимало відомих для обласного центру пенсіонерів, ветеранів війни і праці. І саме тут вони, відкриті, щирі і добрі люди, заряджаються настроєм і позитивом на день завтрашній. На цілий тиждень. Щоб в неділю о 15:00 знову прийти до парку.

Вже більше трьох місяців з ними зустрічається їх друг, режисер масових заходів, викладач театрального відділення музичної школи №3 Князева Тетяна. Підтанцьовує з ними, співає для них і говорить по-родинному теплі слова. Робить вона це на прохання Мамедова Садіяра, члена Херсонського виконкому. Його теж можна було побачити танцюючим в одному колі з представниками «золотого віку».

- Дивись,- каже хтось,- молодий, а скроні вже всіяні сивиною. Мабуть, не по роках життя проживає. І вони праві. Про це свідчить його насичена біографія. А повага до батьків, дідів, прадідів у Садіяра в крові. Без минулого немає майбутнього, тому шанує людей різного віку і словом, і ділом. Хтось може зауважити, що організація музичного відпочинку для людей похилого віку – викинуті гроші на вітер. Не можу з цим погодитися. Адже створення життєдайного настрою для сотні немолодих людей, повернення їх у юність і молодість – хіба не високе мистецтво продовжити їх життя ще не на один рік?!

А музика звучала, лунали пісні, молодь у парку підходила до танцювального майданчика і посміхалася. Турбота про людей поважного віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину