Pik
Сьогодні, 28 Февраля 2020
18.05.2019
681
0

У Херсоні марш «За різноманітність і проти дискримінації» супроводжували 150 поліцейських

У Херсоні в ЛГБТ-марші взяв участь співробітник посольства Німеччини в Україні

Керівник юридичного і консульського відділу посольства Німеччини в Україні Енса Краус-Массе взяв участь у марші «За різноманітність і проти дискримінації», який відбувся 17 травня в Херсоні, повідомляє УНІАН.

Пан Енса Краус-Массе пройшов з учасниками ходи, пов'язавши на себе райдужний прапор – один із символів ЛГБТ-спільноти. Марш, яким завершився третій Херсонський квір-форум, який був проведений на одній з центральних вулиць міста – вулиці Суворова. У ньому брали участь близько 50-ти осіб: представники ЛГБТ-інклюзивних та правозахисних організацій.

представник

Читайте також: У Херсоні пройшов квір-форум

За словами однієї з організаторів квір-форуму та маршу, керівника громадської організації «Інша», Марини Усманової, мета цих заходів – привернути увагу громадськості до нездорової ситуації, що виникла у зв'язку з прийнятим низкою місцевих рад, в тому числі й Херсонською міськрадою, зверненням. У ньому представників ЛГБТ-спільноти називають головною загрозою для інституту сім'ї.

2

file

«Насправді в українських сімей маса інших серйозних проблем, пов'язаних з низьким рівнем життя, відсталими медициною та освітою. Але людей чомусь хочуть від цього відвернути, переключивши їхню увагу на ЛГБТ», - сказала Марина Усманова. Учасників ходи охороняли близько 150-ти співробітників поліції та бійців Національної гвардії. Під час заходу обійшлося без серйозних інцидентів. Тільки один з активістів партії «Національний корпус», який чергував в агітаційному наметі неподалік від місця проведення ходи, голосно висловлював своє обурення цим заходом. Але співробітники поліції не підпустили його до учасників ходи. Після ходи ЛГБТ-активісти залишили місце проведення заходу на автобусі, який підігнали до фінішної точки ходи. 

ФОТО УНІАН

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину