Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
Гаряча новина
27.11.2017
1302
0

У Херсоні учасники мистецького фестивалю годинами чекали свого виступу у холодних аудиторіях ХДУ

У Херсоні учасники мистецького фестивалю годинами мерзли у холодних аудиторіях ХДУ

Вчора у приміщенні Херсонського державного університету відбувся фестиваль"Зірки майбутнього». Однак, організатори фестивалю не попіклувалися проте аби учасникам було тепло. Замість цього всі ті, хто мав вийти на сцену годинами мерзли у холодних аудиторіях, виступали у холодній залі і як наслідок – деякі з них сьогодні захворіли.

Детально про це розповіла на своїй сторінці у Фейсбук херсонська журналістка Олена Ваніна, передає ПІК.

"Вчора у приміщенні Херсонського педуна відбувся фестиваль "Зірки майбутнього". З 8 ранку до пізнього вечора виступали музиканти, хореографи і актори вільного жанру. Усе б нічого. Але температура у приміщенні університету була такою ж, як і на вулиці. І це було нестерпно. Список номерів постійно змінювався. Тому колективи чекали на свій вихід по 4-5 годин у холодних аудиторіях. Піаністи ходили у рукавицях, аби руки дожили до виступу. А хореографи і гімнасти, дочекавшись своєї черги, знімали чоботи і куртки, одягнені на костюми, і йшли за куліси. Потім хтось ставив не ту музику, або виявлялося, що перед тобою ще три колективи. Чекали на холоді у тоненьких костюмчиках своєї черги. Ну, а потім виступали у холодній залі, де глядачі сиділи у зимових куртках. Гімнасти виступали босими. Працював буфет. Крім чаю і кави там продавали чіпси, сухарики та попкорн. Хто займається спортом чи танцями знає - з"їсти таке перед виступом - це майже смерть. Результат. Значна частина учасників сьогодні захворіла. У моєї дитини дуже болить спина і вона не може встати з ліжка. Я не знаю, скільки буде коштувати лікування, але точно знаю, прикладанням грамоти чи керамічної вази з логотипом фестивалю я її не вилікую», - розповіла журналістка.

Окрім того, вона наголосила на тому, що  всі учасники фестивалі платили внески. Наприклад, хореографічні колективи - по 80 гривень з дитини за 1 танок.

«Якщо в середньому у колективі 15-20 дітей, і таких колективів і солістів кілька сотень, то фонд фестивалю був немалий.  Невже не можна будо включити за ці гроші обігрівачі хоча б за кулісами сцени? Я не знаю, як в університеті вчаться діти у таких умовах. Один знайомий мені сказав, що опалення в університеті таки є. Але його на вихідні вимикають. (фестиваль був в неділю). Як то кажуть, занавєс», - зазначила Ваніна.

За її словами, це вже не перший випадок знущання над дітьми у нашому місті. Тому вона закликає управління освіти і управління культури області ретельніше контролювати умови проведення мистецьких фестивалів. Зокрема, до положень фестивалів включити ще такий пункт як "санітарні умови". І якщо вони не відповідають нормам, просто скасовувати такі заходи. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину