Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
10.04.2020
826
0

У Херсоні у 57 об’єктах виявили порушення карантинного режиму

У Херсоні у 57 об’єктах виявили порушення карантинного режиму

9 квітня під час спільного рейду 6 бригад, які складаються з фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, поліції та міської ради промоніторили 179 об’єктів, які працюють у центрі Херсона. У 57 з них виявили порушення.
Магазини одягу, салони краси мають на дверях напис «Зачинено», або «Карантин». Деяких співробітників засобами індивідуального захисту забезпечують роботодавці, дехто вирішує це питання самостійно.

Найпоширенішими порушеннями лишаються:
- Відсутність засобів індивідуального захисту у персоналу, особливо захисних окулярів чи щитів, мала кількість масок.
- Відсутність дезінфікуючих засобів для обробки торгових площ.
- Недотримання відстані між покупцями та кількості людей у торгових залах (1 людина на 10 кв.м)
- Працівникам не вимірюють температуру, відсутній контроль за станом здоров’я персоналу.
- У місцях торгівлі багато продуктів відпускаються без фасування (яйця, овочі, риба, печиво тощо)

- Щоденно в області подібний моніторинг проводять приблизно на 300-500 об’єктах. Особлива увага приділяється дотриманню карантинного режиму в Херсоні. На жаль, за результатами рейдів ми бачимо, що багато суб’єктів господарювання не дотримуються умов карантину. є зауваження стосовно надання відвідувачам антисептиків, в деяких об’єктах нам не можуть пояснити, як виготовляється дезінфекційний розчин, яким проводиться дезінфекція приміщень. Слабо контролюється ситуація щодо відвідувачів, тобто: скільки відвідувачів знаходиться одночасно в закладі, потрібно бути не більше 1 відвідувача на 10 кв. м площі. Ми побачили на сьогоднішньому рейді, що є дуже маленькі заклади, де навіть і 10 кв. м немає площі, а на дверях написано: «Заходимо не більше двох осіб», тобто навіть прописане таке порушення. Ми проводимо роз’яснювальну роботу, розповідаємо про вимоги, яким мають відповідати заклади, яким дозволено працювати під час карантину. Наші повноваження під час таких рейдів: ми проводимо фото та відео фіксацію порушень, складаємо довідку і направляємо її до поліції та міськвиконкому. І вже там вирішують, кого і як покарати. – зазначив начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства обласного управління Держпродспоживслужби Тарас Година – Арюпін.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину