Pik
Сьогодні, 15 Грудня 2018
26.11.2018
410
0

У Херсоні ремонти у двох музеях

У Херсоні тривають ремонти у двох музеях

У двох відділах обласного краєзнавчого музею – Музеї природи (Театральна, 5) та Літературному музеї (так називають літературний відділ  музею, розташований за адресою вул. Театральна, 1), наразі тривають реставраційні роботи. Про це ПІК повідомила директор обласного краєзнавчого музею Тетяна Братченко.

«У музеї Природи проводять роботи по зміцненню фундаменту музею, до фасадів ще справа не дійшла. Кошти на реставраційні роботи на музей Природи – це субвенція державна, яку ми отримали завдяки зусиллям народного депутата Олександра Співаковського», - каже Тетяна Братченко.

Що стосується реставрації даху Літературного музею, то ці роботи проводять за рахунок обласного бюджету, каже вона.

«На наступний рік ми сподіваємося, що отримаємо субвенцію на відділ природи – це продовження теми (ремонт фасаду - ред.). І вже передбачається планами обласної ради виділити кошти на фасад літературного відділу», - розповіла Тетяна Братченко.

Відзначимо, що у музей природи відвідувачам донедавна було страшно заходити – здавалося, що будівля може у будь-який момент завалитися, фундамент просідав.

Алла Дерюжина, завідувачка Музею природи, розповіла ПІК: «Роботи розпочалися десь в кінці серпня. Музей природи закрили на ремонт з середини листопада офіційно. Думаємо, що до кінця грудня, мабуть».

Що стосується Літературного музею, то як повідомила Галина Мартинова, завідувачка літературного відділу Херсонського краєзнавчого музею, хоча дах будівлі  ремонтують, музей продовжує працювати.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину