Pik
Сьогодні, 01 Березня 2021
23.01.2021
501
0

У Херсоні триває реорганізація сільських та селищних рад та приєднання їх до Херсонської міської ради

У Херсоні триває реорганізація сільських та селищних рад та приєднання їх до Херсонської міської ради

У Херсоні триває реорганізація  сільських та селищних рад та приєднання їх до Херсонської міської ради.

Про це повідомляють у пресслужбі Херсонської міськради

З грудня у Херсоні працює над цим постійна  комісія з реорганізації та управління справами селищних, сільських рад та їх виконавчих комітетів під керівництвом заступника голови міської ради Оксани Рукавішнікової.

Як відомо, у зв’язку із децентралізацією до Херсонської міської ради приєднуються Антонівська, Зеленівська, Наддніпрянська, Комишанська селищні ради та Степанівська, Садівська сільські ради.

Одним з основних завдань цієї комісії є проведення інвентаризації наявного майна, коштів, прав та обов’язків селищних та сільських рад та підготовка передавальних актів.

Робота комісії утруднюється тим, що у ряді рад неналежно упорядкована документація.

Зокрема, в Антонівській селищній раді (вона одна з найбільших) відсутні генеральний план Антонівки та смт Молодіжного, відсутні детальні плани територій, а також - частина землевпорядної документації. Окрім того, відсутня деяка технічна документація щодо вуличного освітлення.

 «Комісія стикається із фактами, коли майно не зареєстровано і не обліковується, що дуже утруднює нашу роботу. Нам доводиться збиратися невеликими групами для роботи за  певними напрямками, аби  вирішити, яким чином передавати те чи інше майно», - зауважила сьогодні на черговому засіданні комісії Оксана Рукавішнікова.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину