Pik
Сьогодні, 19 Июля 2018
04.12.2017
290
0

У Херсоні поліцейські оглянули 348 автобусів

У Херсоні триває комплекс заходів «Перевізник-зима»

З 17-о листопада до 17-о грудня 2017-о року на території Україні проводиться комплекс цільових заходів «Перевізник — зима». Він спрямований на дотримання перевізниками вимог ПДР та Правил перевезення пасажирів, передає ПІК.

Основна мета цих заходів – посилення контролю за безпекою дорожнього руху під час перевезення пасажирів, попередження аварійності на автомобільному транспорті загального користування в зимовий період, запобігання виникненню надзвичайних подій під час здійснення таких перевезень та дотримання законодавства в зазначеній сфері.

Так, станом на 30-е листопада поліцейські оглянули 348 автобусів, які використовуються для надання послуг із перевезення пасажирів. 38 із них мали технічні несправності.

Патрульні зафіксували72 випадки порушення законодавства водіями автобусів. За цими фактами інспектори вже склали 81 адміністративний матеріал.

Окрім того, поліцейські проводять консультації та профілактичні бесіди з перевізниками. Патрульні наголошують на важливості неухильного дотримання ПДР та Правил перевезення пасажирів, необхідності своєчасного проходження обов’язкового технічного контролю, медичної перевірки водіїв тощо.

Патрульні і надалі перевірятимуть маршрутні транспортні засоби та відповідно реагуватимуть у разі виявлення правопорушень.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину