Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2020
18.06.2020
512
0

У Херсоні триває фотофлешмоб «Народні замальовки»

У Херсоні триває фотофлешмоб «Народні замальовки»

До 28 червня у Херсоні на сторінках соціальної мережі Фейсбук триватиме фотофлешмоб «Народні замальовки».

Для участі у фотофлешмобі необхідно:

- обрати зображення картин відомих художників про життя та побут українців минулого чи сьогодення (у т.ч. портретні образи, сільський колорит тощо);

- відтворити сюжет картини (образ) у сучасних реаліях, залучивши родину, колег та друзів, використавши подібні до зображених на картинах інтер’єр, місцевість, елементи побуту та одягу тощо;

- зробити художнє фото на смартфон;

- до 28 червня 2020 року викласти обране зображення картини разом з відзнятим фото на сторінці події, вказавши прізвище та ім`я автора або заклад, який працював над створенням фото, а також автора та назву картини (оригінала).

До участі у фотофлешмобі допускаються картини українських художників.Під час публікації слід обов’язково поставити хештег #народні_замальовки.

Участь у фотофлешмобі допоможе відкрити нові можливості для прояву творчих здібностей херсонців, познайомить сучасників з колоритом українського життя та побуту предків, допоможе зрозуміти особливості національних звичаїв та українського характеру та стане гарним подарунком до відзначення державного свята – Дня Конституції України.

Найбільш вдалі роботи (світлини) будуть відзначені пам’ятними дипломами управління культури міської ради та стануть основою фотогалереї на офіційному сайті.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину