Pik
Сьогодні, 04 Червеня 2020
30.08.2018
8142
0

У Херсоні Тимошенко погодилась, що війна на Сході це клоунада

У Херсоні Тимошенко погодилась, що війна на Сході це клоунада

У вівторок, 28 серпня, у Херсоні, з  візитом перебувала лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко. Про це повідомляє ПІК.

У Херсоні для Юлії Володимирівни місцевий осередок "Батьківщини" організував кілька зустріч з херсонцями, фіналом яких стала зустріч на площі Свободи.

Після коротенької промови зі сцени Тимошенко, як то кажуть, пішла в народ, поспілкуватися через огорожу зі своїми прихильниками, переважна більшість з яких пенсіонери.

- "Юлия Владимировна, я попрошу Вас, надо прекратить эту клоунаду - войну с Россиейэту братоубийственную войнупрекратить это братоубийство". - звернувся до Тимошенко один з її прихильників. (на фото з низу)

«Надо» - відповіла Тимошенко, навіть не заперечивши що війна ця не цирк, що в першу чергу там гинуть українці під «градами» цих братів.

«Не ми починали цю війну» - вигукнув інший чоловік, але вона, промовчавши, пішла далі.


Після цього випадку охорона ЮВТ трохи відсікла ЗМІ, що вже не було чутно, про що вона розмовляє зі своїми прихильниками.

Читайте також:  Херсон зустрів Тимошенко ... з парасолькою Партії Регіонів

Вже увечері, після зустрічі з Тимошенко, один зі старих активістів "Батьківщини" Віктор Гаврилюк, у відданості до партії якого ніхто не сумніватиметься, поширив на своїй сторінці у Фейсбук пост російської пропаганди, але вже наступного дня його видалив маючи широкий резонанс у соцмережі. Можливо це був поки що фальстарт.

А от на майже таємній прес-конференції для окремих ЗМІ стався курйоз. Юлія Володимирівна так "розішлась", що навіть  забула, чого приїхала до Херсона та тричі повторила про боротьбу з теплопостачання, поки пошепки її не поправили, що її запросили у Херсон боротися з  Херсонгазом . 

Читайте також:  Юлія Тимошенко у Херсоні Gucci не зрадила

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину