Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2019
13.10.2017
351
0

У Херсоні тимчасово перекриють рух транспорту

У Херсоні тимчасово перекриють рух транспорту

Під час проведення свята «Естафета морських поколінь» та хресної ходи 14 жовтня у Херсоні буде тимчасово обмежено рух транспорту.

Про це повідомляє ПІК з посиланням на інформацію, оприлюднену на сайті міської ради.

З 10 до 13 години під час проведення заходу за наступним маршрутом святкового ходу курсантів: вул. Небесної сотні (40 років Жовтня) (від вул. Небесної сотні, 25 до вул. 295 Херсонської стрілецької дивізії) – вул. 295 Херсонської стрілецької дивізії (від вул. Небесної сотні до пл. Свободи) – пл. Свободи (від вул. 295 Херсонської стрілецької дивізії до просп. Ушакова) – просп. Ушакова (від пл. Свободи до вул. Перекопської) – вул. Перекопська (від просп. Ушакова до вул. Дружби) – вул. Дружби, від вул. Перекопської, а також на набережній Генерала О.Федорова, в районі парку Слави, біля могили Невідомого солдата.

Також цього дня, 16.30 до 17.30, під час проведення Херсонською єпархією Української православної церкви хресного ходу та урочистого молебню, буде перекрито рух транспорту за маршрутом: Свято-Духівський кафедральний собор (вул. Преображенська (Декабристів), 36) – Покровський сквер (вул. Рішельєвська (Жовтневої революції)), а також на вулицях, прилеглих до Покровського скверу.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину