Pik
Сьогодні, 23 Червеня 2018
30.05.2018
241
0

У Херсоні театрали з усієї України вимагали звільнення Сенцова

У Херсоні театрали з усієї України вимагали звільнення Сенцова

Міжнародний фестиваль у Херсоні став майданчиком для численних зустрічей митців і навіть нарад чиновників від культури. Про це повідомляє ПІК.

Зокрема, відбувся захід за участі керівників всіх українських театрів за головуванням міністра культури України Євгена Нищука. Під час наради театральні діячі країни зробили заяву про те, що вимагають негайного звільнення відомого українського режисера та драматурга Олега Сенцова, ув’язненого ФСБ. Про це зі сцени театру ім. М. Куліша повідомив сам Євген Нищук, який під фінал «Мельпомени» зіграв головну роль у виставі Національного академічного театру ім. І. Франка «Три товариші».

-Ми мали можливість з керівниками всіх театрів, які є в Україні, провести саме тут, на вашому майданчику, велику нараду з розвитку, збереження театрального мистецтва, то є дуже важливо. Ми тут, з цих стін, зробили заяву від імені всіх театральних діячів, від всіх глядачів звільнити негайно нашого великого, видатного митця, кіномитця, який зараз написав п’єси. Вже декілька театрів зголосилися взяти ці п’єси й поставити. Вимога негайно звільнити Олега Сенцова і всіх бранців Кремля?, - зазначив Євген Нищук.

Читайте також: У Херсоні журналісти та молодь вийшли на акцію, щоб підтримати Олега Сенцова

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину