Pik
Сьогодні, 22 Квітня 2019
19.03.2019
390
0

У Херсоні святкуватимуть день народження Ліни Костенко

У Херсоні святкуватимуть день народження Ліни Костенко

19-го березня українці всього світу та поціновувачі поезії відзначають День народження видатної поетеси сучасності Ліни Василівни Костенко, передає ПІК.

На честь цієї визначної дати відбудеться V обласний фестиваль виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви», який розпочнеться о 13.00 в великій залі Херсонського музичного училища.

Уперше цей Фестиваль було проведено на Херсонщині в 2015 році - як своєрідний подарунок Ліні Василівні Костенко до її 85-ліття. Задум виявився вдалим, адже привернув увагу сотень прихильників творчості Ліни Костенко і шанувальників поезії, співаної поезії та місцевих літераторів - професійних письменників і аматорів-початківців.

Основне завдання цього унікального, єдиного в Україні заходу - популяризація та презентація творчості нашої сучасниці, поета світового масштабу.

- П'ятирічний юбілей Фестиваль «Поетичний камертон Ліни Костенко» буде відзначати в колі друзів, до яких приєднається чудовий актор, шанувальник творчості Ліни Костенко міністр культури Євген Нищук. Разом ми запишемо відеопривітання пані Ліні! - повідомила директор Департаменту культури, туризму та курортів Херсонської ОДА Світлана Думінська.

Заходи фестивалю:

13:00 - Гала-концерт фестивалю на сцені Херсонське музичне училище (вул. Ушакова, 39)

17:00 - концерт вокального дуету народних артисток України Лесі Тельнюк та Галі Тельнюк [ТЕЛЬНЮК: Сестри] у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Куліша (вул. Театральна, 7).

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину