Pik
Сьогодні, 18 Ноября 2018
31.05.2018
197
0

У Херсоні судитимуть чоловіка, який систематично вчиняв крадіжки телефонного кабелю

У Херсоні судитимуть чоловіка, який систематично вчиняв крадіжки телефонного кабелю

Херсонською місцевою прокуратурою направлено до суду кримінальне провадження за обвинуваченням 42-річного, безробітного херсонця, який систематично вчиняв крадіжки телефонного кабелю.

Так, обвинувачений будучи неодноразово засудженим за корисливі злочини, на шлях виправлення не став і знову, повторно вчинив умисні злочини проти власності. Протягом 2017 року систематично, шляхом вільного доступу з оглядового пристрою телефонної каналізації, перерізав кухонним ножем та вчиняв крадіжки технічних засобів телекомунікаційних мереж, а саме кабелю ТПП, який належить ПАТ «Укртелеком». Чоловік викрав 1992 м кабелю, що спричинило тимчасове припинення зв’язку 301 абонента у м. Херсоні.

Загальний розмір шкоди, завданий ПАТ «Укртелеком» кримінальним правопорушенням становить 35 тис.грн, яка не відшкодована.

Дії, обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 185 КК України, як таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно та за ст. 360 КК України, як умисне пошкодження кабельної лінії зв'язку, що спричинило тимчасове припинення зв’язку, йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину