Pik
Сьогодні, 23 Травня 2019
13.06.2018
617
0

У Херсоні судді, активісти та журналісти спілкуватимуться за сніданком

У Херсоні судді, активісти та журналісти спілкуватимуться за сніданком

У Херсоні у червні - липні відбудуться прес-сніданки для журналістів, суддів та активістів -правозахисників. Такі зустрічі та неформальне спілкування заплановані у межах інформаційної кампанії, що присвячена судовій реформі.

Про це на прес-конференції у Кризовому медіа центрі повідомила Галина Бахматова, виконавчий директор Херсонського обласного відділення ВГО КВУ, передає ПІК.

«Ця інформаційна кампанія стосується судової реформи і роботи наших судів. Ця кампанія стосується обізнаності наших громадян щодо судової реформи і щодо роботи судової влади взагалі, - каже Галина Бахматова. – Сама я чи навіть всеукраїнська організація КВУ не зсуне з місця проблему – нігілізм нашого суспільства,недовіра простого українця до влади взагалі і до судової влади, зокрема. Завдання – змістити нігілізм, подолати недовіру - це ми можемо зробити лише всі разом».

Для того, щоб журналісти поспілкувалися у невимушеній атмосфері з суддями з приводу проблемних питань судової реформи, вирішили використати саме такою формою спілкування як прес-сніданки, каже вона.

«Протягом червня - липня у Херсоні (уже є попередній графік) відбудуться прес-сніданки, на які будуть запрошуватися ЗМІ, судді і, звичайно, громадські активісти, запрошуємо наших активних депутатів, які дійсно працюють з виборцями, - відзначила вона – Попереднє погодження з усіма судами у мене є. Представники різних рівнів судової влади будуть на цих сніданках – і місцевий суд, і обласний апеляційний, і адміністративний суд, господарський суд і судова адміністрація, яка теж має своє представництво в Херсоні», - каже Галина Бахматова.

"Водночас з цими прес-сніданками буде проводитись  роздаткова інформаційно-просвітницька кампанія", - каже вона. Галина Бахматова презентувала просвітницьку продукцію, яка інформує про основні нововведення судової реформи. Ці буклети та плакати розповсюдять у бібліотеках, у приміщеннях, де розташовані органи місцевого самоврядування, суди, в офісах, запропонують депутатам, які можуть роздати їх під час прийому громадян.

Вона нагадала, що у березні у Херсоні вже провели широке громадське обговорення, присвячене судовій реформ. «Воно було дуже гостре, дуже чесне, були присутні судді,   яким активісти та журналісти кілька годин ставили запитання», - відзначила Галина Бахматова.

Довідково. Проект «Підвищення обізнаності громадськості щодо стану та ходу судової реформи на місцевому та національному рівнях» виконує ВГО КВУ у рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя».

file_2

 35147465_2122542411335755_1577498795845877760_n

35148078_2122542474669082_8626077523479887872_n

Теги:

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину