Pik
Сьогодні, 23 Февраля 2019
28.08.2018
471
0

У Херсоні суд заборонив наближатися чоловіку до екс-дружини – той прийшов з фарбою

У Херсоні суд заборонив наближатися чоловіку до екс-дружини – той прийшов з фарбою

Херсонський суд прийняв вперше в історії області судове рішення про захист жінки від домашнього насильства, заборонивши колишньому чоловіку наближатися на 100 метрів до екс-дружини, а також до її робочого місця.

Про це сьогодні, 28 серпня, на сесії міської ради повідомив депутат міської ради Дмитро Ільченко після заслуховування звіту Костянтина Гулякова, керівника Херсонської місцевої прокуратури, передає ПІК.

«Нещодавно у місті Херсоні було прийнято вперше в історії області судове рішення про захист жінки від домашнього насильства, а саме: суд заборонив колишньому чоловіку наближатися на 100 метрів до своєї колишньої дружини, а також до її робочого місця. Порушуючи це рішення суду колишній чоловік на наступний же день прийшов на робоче місце своєї колишньої дружини і вчинив там хуліганські дії, а саме – залив магазин фарбою, яку приніс у балончику. Поліція, на жаль, не відреагувала на відповідне звернення і вважала це питанням конфлікту, який має розбиратися на рівні дільничного», - розповів депутат.

Він подякував місцевій прокуратурі за те, що вона відреагувала на цю ситуацію.

«Дякую місцевій прокуратурі, після вашого втручання було внесено до ЄРДР кримінальне провадження за 296 статтею Хуліганство», - відзначив депутат.

Проте Ільченко зазначив, що мова має йти про іншу статтю - 382,  про умисне невиконання рішення суду.

«Людина була ознайомлена під розпис з рішенням суду про те, що йому заборонено наближатися до своєї колишньої дружини, але людина навмисно його порушила, водночас знімаючи себе на відео і викладаючи потім це в соціальні мережі», - відзначив він.

Тому він повідомив що звернеться у місцеву прокуратуру зі зверненням. 

«Прошу після надходження мого звернення взяти це питання на особистий контроль, оскільки це перше таке рішення в історії Херсонської області по захисту від домашнього насильства, то є принциповим показати всім людям, які вважають, що мають право вчиняти насильство щодо жінок, що правоохоронні органи швидко та ефективно розслідують такі правопорушення», - сказав депутат, звертаючись Костянтина Гулякова.

 

Теги:

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину