Pik
Сьогодні, 27 Октября 2020
08.10.2020
454
0

У Херсоні суд продовжив дію запобіжного заходу підозрюваній у державній зраді Тетяні Кузьміч

У Херсоні суд продовжив дію запобіжного заходу підозрюваній у державній зраді Тетяні Кузьміч

7 жовтня, херснський міський суд частково задовольнив клопотання Херсонської обласної прокуратури та продовжив дію покладених на підозрювану у державній зраді Тетяну Кузьміч обов’язків до 20 жовтня.

Під заставу у 530 тисяч гривень 5 жовтня з СІЗО вийшла затримана у серпні за підозрою у державній зраді Тетяна Кузьміч, яка очолює ГО «Руська національна громада «Русичъ» і викладає у Херсонській академії неперервної освіти.

Суд ухвалив, що Тетяна не може залишати місто Херсон, спілкуватися з визначеним колом фігурантів кримінального провадження та має носити електронний браслет. Строк дії цих обов’язків, відповідно до ухвали від 21 серпня, спливав 9 жовтня. Прокурор Херсонської обласної прокуратури Дмитро Бондар 7 жовтня у суді клопотав про те, щоб продовжити дію покладених та Кузьміч обов’язків на місяць.

Суддя Дмитро Гонтар частково задовольнив клопотання прокуратури, визначивши строк дії обов’язків до 20 жовтня — тоді спливає термін досудового розслідування.

Відповідно, прокуратура буде клопотати про продовження строків розслідування кримінального провадження та знову про продовження дії покладених на Тетяну Кузьміч обов’язків.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину