Pik
Сьогодні, 18 Февраля 2019
25.01.2019
301
0

У Херсоні суд по Власову не відбувся – обвинувачений знову не прийшов

У Херсоні суд по Власову не відбувся – обвинувачений знову не прийшов

Сьогодні, 25 січня, у Херсонському міському суді мало відбутись судове засідання за трьома справами депутата Дніпровської районної у Херсоні ради від «Опозиційного блоку» Олександра Власова, передає ПІК.

Це розбій – потерпіла керівник Херсонського «Правого Сектору» Наталя Вотеічкіна, умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження – потерпілий Вадим Кравченко та підроблення документів, печаток, штампів та бланків, а також збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів – надання фальшивої довідки в суд. Через останню справу було задоволено відвід суді Бочко у справі про розбій, адже саме їй Власов приніс на судове засідання, як згодом з’ясувалось, фальшиву довідку щодо огляду на стан алкогольного сп’яніння.

Тепер всі три справи розглядає суддя Зубов – і вже вдруге засідання переносяться. Спочатку вони були призначені на 15 лютого, потім у суді вирішили «пришвидшити» розгляд, двічі призначали дату.

Обвинувачений Власов у обох випадках не з’явився до суду – він не отримав повістки. При тому, зі слів прокурора, адвокати Власова знали про сьогоднішнє засідання, однак, враховуючи те, що вони і їх підзахисний не повідомлені належним чином, на суд не прийшли. Тож всі три засідання перенесено на 15 лютого на 9.30.

file_1

Як стало відомо, враховуючи те, що ця дата призначена вже давно, на це засідання Власов повістку вже отримав, тож зобов’язаний з’явитися до суду. 

Нагадаємо, Олександру Власову у справі розбою вже було обрано запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт, однак він уник його продовження не з’явившись на засідання через стан здоров’я. А його дружина, Лілія Якубсон, яка також є обвинуваченою у цій справі, перебуває під нічним домашнім арештом.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину