Pik
Сьогодні, 05 серпень 2020
20.11.2019
619
0

У Херсоні створили раду з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ

У Херсоні створили раду з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ

Виконавчий комітет утворив Херсонську міську раду з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ. Про це повідомляють у прес-службі Херсонської міськради.

Рада координуватиме на території міста діяльність виконавчих органів міськради, бюджетних закладів, спільнот людей, яких торкнулись ці захворювання. Орган також відповідає за формування, реалізацію, моніторинг та оцінку державної та місцевої політики, програм, проєктів, заходів, фінансування та координацію використання коштів.

Сформовані пропозиції виноситимуться на розгляд Херсонської міської ради.
До складу ради увійдуть співробітники управлінь охорони здоров’я, освіти, соціальної політики, молоді та спорту, департаменту бюджету та фінансів, керівники та заступники відділів Нацполіції та Державної кримінально-виконавчої служби України.

Також її склад включатиме медичних фахівців з проблематики ВІЛ-інфекції,туберкульозу, представники бізнес-кіл та роботодавців для людей, яких торкнулись захворювання, особи, які представляють власне спільноту хворих татуберкульозта СНІД,членівгромадських та благодійних організацій.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину