Pik
Сьогодні, 28 Травня 2020
06.06.2019
585
0

У Херсоні стартує благодійний марафон "Виклик прийнято" (ВІДЕО)

У Херсоні стартує благодійний марафон "Виклик прийнято" (ВІДЕО)

У Херсоні з 18-го червня стартує спортивний марафон "Виклик прийнято", повідомляє Суспільне.

Всі, хто погодиться взяти в ньому участь, мають десять хвилин на день проятгом 50-ти днів стрибати на скакалці. Відеозвіти учасники марафону викладатимуть у соцмережах. Участь у цьому челенджі коштує 100 гривень. Зібрані гроші підуть на придбання спортивного інвентарю для соціально-психологічно ресурсного центру "Крила янголів".

Організатор спортивного марафону Павло Лохматов пояснив, чому саме скакалка.

"Скакалка – це найбільш ідеальна вправа, яку можуть виконувати як дівчата, так і хлопці будь якого віку. Дізнався про центр, виникла ідея провести челлендж, з мінімальним внеском", - говорить Павло Лохматов, організатор спортивного марафону.

Херсонець Дмитро Мухін підтримує ідею і братиме участь у марафоні.

"Павло робить добру справу як для нас, учасників, так і для дітей. Діти після цього челенджу будуть розвиватись і спортивно, і духовно. Ми також", - каже Дмитро Мухін, який братиме участь у спортивному марафоні.

Вікторія Шульга долучиться до подібної акції вперше.

"Це виклик буденності і самому собі. А також ми допоможемо дітям", - говорить Вікторія Шульга, яка братиме участь у спортивному марафоні.                   

Нагадаємо, соціально-психологічний центр для дітей "Крила янголів" відкрився у Херсоні 13-го квітня. Він розрахований на дітей з інвалідністю, сиріт, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Аліна Мокляк, Ігор Педченко.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину