Pik
Сьогодні, 22 Квітня 2018
22.03.2018
831
0

У Херсоні старий будинок став взірцевим

У Херсоні старий будинок став взірцевим
Стара типова п’ятиповерхівка. Такий житловий фонд зводився у 70-х у різних районах міста. Але будинок на Лавреньова 15 таки від інших відрізняється. П’ятиповерхівка настільки доглянута, що з нею прагне мати справу будь-який ріелтор – квартири продаються дуже швидко. Мешканці хваляться – їхній будинок взірцевий, передає ПІК
 
                                                              
Але так було не завжди. У 90-х житловий фонд, в який давно нічого не вкладали, почав сипатися. Слабка ланка таких будинків – внутрішні мережі. У такому жахливому стані будинок 15 років тому прийняла голова ОСББ Нона Орлова. Всього ж об’єднанню співвласників вже два десятиліття. П’ятиповерхівка будувалася як кооперативна, тож коштів на неї місто не давало ніколи. Жінка тримає у руках фотографії гнилих труб, а поряд – світлини вже нових комунікацій.
 
-Ось такі у нас були стояки, а такі зараз. Труби ми замінили. Довго збирали гроші на це холодне і гаряче водопостачання. Поклали на депозит 6 тисяч гривень і через кожні 4 роки додавали до круглої суми, так і назбиралося 14 тисяч гривень, - розповіла Нона Орлова.
 
За той час, що ОСББ «Метеор» очолює ця жінка, до речі, педагог за фахом, п’ятиповерхівка оновилася так, що її й не впізнати. У будинку нове цокольне покриття, перед входом до кожного під’їзду бетонний ганок і плитка біля дверей, клумби огороджено симпатичним ажурним парканчиком.  А чи багато в Херсоні старих будинків, де у під’їздах євровікна? На  Лавреньова ж 15 їх давно встановили.
 
Задоволені п’ятиповерхівкою не лише мешканці. У будинку на Лавреньова, 15 розташована школа танців. Її представникам тут комфортно, бо ОСББ власним коштом замінило всі труби.
 
У самому ж «Метеорі» з упевненістю дивляться на майбутнє. Головне, що є бажання господарювати.
 
«Я це роблю з любов’ю, мені це дуже подобається. Хочу щоб наш будинок був найкращий не лише у Корабельному районі, а кращим у місті. І якби кожен голова і мешканці будинків старалися б зробити благоустрій на прибудинковій території, думаю, наше місто було б кращим в Україні, - підсумувала Нона Орлова.
 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину