Pik
Сьогодні, 06 Червеня 2020
13.12.2017
1258
2

До кінця року планують ще освоїти 2 млн гривень

У Херсоні стало світліше у приватному секторі

У Херсоні стало світліше у приватному секторі. Про це заявив під час свого звіту в ефірі «Скіфії» міський голова Володимир Миколаєнко, передає ПІК

«Я хотів би звернути увагу, що стало світліше, в першу чергу,  у приватному секторі. Це головне. Бо ніколи до приватного сектора не доходили – освітлювались центральні магістралі , освітлювались більш-менш центральні вулиці в наших мікрорайонах. Але приватний сектор у нас майже завжди був темний», - каже Миколаєнко.

До кінця року планують освоїти ще 2 млн гривень

«Хочу сказати, що у нас до кінця року ще 2 млн гривень на капремонт (освітлення – ред.) передбачено», - відзначив міський голова.

Він також зазначив, що ці кошти обіцяють освоїти. «Залучають найкращі підприємства міста Херсон, які працюють у цій галузі і вони обіцяють, що до кінця року ці кошти будуть використані, - повідомив Миколаєнко.

Почалася модернізація освітлення на проспекті Ушакова

«Хочу звернути увагу наших мешканців, що у нас почалася модернізація ліхтарів на центральному проспекті (Ушакова – ред.) – це майже 280 світоточок, які будуть замінені», - відзначив міський голова. Їх замінять на сучасне, економне освітлення.

Читайте також: Центральний проспект Херсона вже з новим зовнішнім освітленням 

Потім підемо на інші вулиці, щоб зекономити вартість електричної енергії, каже міський голова.  У потенціалі,  на наступний рік збільшення світлоточок – це безпека і комфорт. Це будуть не лише центральні вулиці – спочатку ставлять на меті зробити освітлення всіх вулиць. А потім уже будуть звертати увагу на заміну обладнання  - на більш сучасне і модернове, пояснив Миколаєнко. 

 2_1

3

Новини по темі

Коментарі

роман, 14.12.2017
нормальный отчет, критики не боится, информацией владеет
максим, 13.12.2017
на ул.Циолковского нет никакого освещения и фонарей сейчас !!! о каком капитальном ремонте идет речь?

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину