Pik
Сьогодні, 20 Січня 2019
17.12.2018
810
1

У Херсоні спохватилися: про цивільний захист в умовах воєнного стану

У Херсоні спохватилися: про цивільний захист в умовах воєнного стану

У Херсоні, який разом з усією областю, вже 19 днів прожив в умовах введеного з 28 листопада воєнного стану, лише станом на 17 грудня з’явилося розпорядження міського голови "Про підготовку до приведення Херсонської міської ланки обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у готовність до виконання завдань за призначенням   в умовах особливого періоду»  (№433р від 17 грудня 2018 р.), передає ПІК

Відразу після введення воєнного стану херсонці цікавились у соцмережах: а чи готові укриття для населення? Схоже, тепер спохватились і в мерії, заговоривши про план евакуації та готовність фонду захисних споруд цивільного захисту до використання за призначенням.

«Привести у готовність до виконання завдань за призначенням в особливий період із введенням ступеня «ПОВНА ГОТОВНІСТЬ» органи управління та сили Херсонської міської ланки обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту…Уточнити План цивільного захисту міста Херсона на особливий період та План реагування на надзвичайні ситуації Херсонської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту», - йдеться у документі.

«Голові міської комісії з питань евакуації, в.о. заступника міського голови, начальнику юридичного відділу міської ради Щербині А.М. забезпечити уточнення Плану евакуації населення Херсонської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Херсонської області», - також відзначається у розпорядженні.

Пункти розпорядження передбачають: «Організувати роботу із суб’єктами господарювання усіх форм власності щодо забезпечення: -  готовності фонду захисних споруд цивільного захисту до використання за призначенням; -  обладнання (пристосування) споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів (підвальні приміщення та ін.) для захисту населення від надзвичайних ситуацій; -  спостереження та контролю за ситуацією на потенційно небезпечних об’єктах, об’єктах підвищеної небезпеки».

 

Новини по темі

Коментарі

херсонец, 17.12.2018
"Організувати роботу із суб’єктами господарювання усіх форм власності щодо забезпечення: - готовності фонду захисних споруд цивільного захисту до використання за призначенням" .... очень хотелось бы посмотреть, как они это ОРГАНИЗУЮТ.... реальный пример - бывшая Комсомольская, сейчас Старообрядническая, 16!!! Бомбоубежище передали в нужные руки (под офисы) и это не смотря на то, что подвал по закону)))) принадлежит жильцам дома, как и чердак. Теперь там вырезали все бронедвери, перепланировали помещения, в общем "подготовились защищать население" и это в то время, как на востоке уже 5 лет идет война...

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину