Pik
Сьогодні, 15 серпень 2018
01.03.2018
470
0

У Херсоні спаплюжили Алею Героїв

У Херсоні спаплюжили Алею Героїв

Про те, що у Херсоні розмалювали стелу на Алеї Героїв Незалежної України (вул. Перекопська) повідомили у Фейсбук керівник Центру допомоги учасникам АТО Херсонської ОДА Наталія Возаловська та Настоятель Храму св.Олександри УПЦ КП  , передає ПІК.

«Весна почалася кепсько. Погода якогось дива підсунула нам випробування, сепарня понищила Алею Героїв. Відчуваю, що це тільки перші виклики. З погодою розберемося, а от що робити з сепарньою? Тут вже треба реагувати адекватно», - написала вона.

«Прийшов сьогодні до Храму і вжахнувся.Через дорогу є меморіал Героям Небесної сотні і загиблим учасникам війни з Росією.Ми довго ще будемо говорити по толерантність під час війни?» - написав у Фейсбук Настоятель Храму св.Олександри у УПЦ КП Андрій Калита.

Oxana Dyakova пише у коментарі до посту Калити: "А що вас дивує? Якщо на сесії (Херсонської міської ради - ред.) всі дружно аплодують Стремоусову , бабусям зі значками Сталіна".

 Катерина Олеярник коментує так:  «Моральна деградація... І знаходяться ж такі персонажі... Покарання таким .... повинно бути максимально жорстким».

file_1

3

хрест 2

хрест

 

 

 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину