Pik
Сьогодні, 28 Вересня 2020
13.02.2018
1456
0

Вибори проходять за новою процедурою

У Херсоні сьогодні обирають ректора ХМДА

У Херсоні сьогодні, 13 лютого, відбуваються вибори ректора Херсонської державної морської академії, передає ПІК.

У виборах мають право взяти участь 544 особи: 75% науково-педагогічний персонал і 15% студенти, 10% - інший навчально-допоміжний персонал. Працює 11 членів комісії. 

Нагадаємо, на посаду претендують: Едуард П'ятаков - ректор приватного закладу «Морський інститут післядипломної освіти ім. контрадмірала Ушакова», Василь Чернявський, декан факультету судноводіння ХДМА, доктор педагогічних наук, Сергій Тригуб, керівник патронатної служби ХОДА, кандидат технічних наук.

На посаду претендувала також Лілія Куликова, доктор педагогічних наук, професор, проте вона раніше зняла свою кандидатуру.  

Чинний ректор Володимир Ходаковський  очолював морехідку майже 20 років, з них академію - 5. Але,  відповідно до закону про декомунізацію,  цього разу брати участь у виборах ректора він не міг - працював у свій час секретарем обкому компартії.

Умови для претендентів – кандидат наук, доцент, який має науково-педагогічний стаж не менше 10-ти років. Нинішні вибори відбуваються за новою процедурою, раніше ректора обирав лише колектив навчального закладу і не було спостерігачів. Ректор обирається на 5 років. 

Нагадаємо, що цього тижня у Херсоні обирають ректорів двох провідних вузів – ХДУ та ХМДА.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину