Pik
Сьогодні, 19 Октября 2018
14.10.2017
150
0

У Херсоні склали присягу понад 1300 курсантів

У Херсоні склали присягу понад 1300 курсантів

А в Херсоні День захисника України позначився масовою присягою майбутніх моряків. Понад 1300 курсантів Державної морської академії пройшлися урочистим маршем від центрального проспекту до міської набережної.

Привітати новобранців прийшли тисячі херсонців. На фоні Дніпра кадети проголосили текст присяги на вірність професії, а також взяли участь у ритуалі одягнення традиційних морських комірців-гюйсів.

Херсонській державній морській академії майже 200 років і це найстаріший навчальний заклад в Україні, який готує моряків.

У ХДМА опановують спеціальності «експлуатація суднового обладнання і засобів автоматики», «судноводіння», «експлуатація суднових експлуатаційних установ». Академія випустила понад 50 тисяч фахівців. Серед випускників закладу адмірали та генерали, фахівці, які вийшли з її стін, працюють на морях та океанах по всьому світу.

Партнером ХДМА є крюінгова компанія зі світовим ім’ям «Марлоу Навігейшн». Її президент Герман Іден прибув на посвяту з Німеччини.

-В одинадцяте ми стоїмо тут перед курсантами та мешканцями Херсона як партнери Херсонської морської державної академії. Я з гордістю згадую результати нашого співробітництва за останні роки. Можна з упевненістю сказати, що світовий морський торгівельний флот потребує українських моряків, чия кваліфікація та відданість дозволяє нам бути конкурентоспроможними», - зазначив Герман Іден.

 На честь присяги кадетів ректор ХДМА Володимир Ходаковський оголосив для всіх курсантів та викладачів закладу. Традиційно в день складання присяги майбутніх моряків у ХДМА відкрили нові тренажери.

Тепер у морській академії з’явилися лабораторія «Швартовна станція» та спортивно-тренажерний комплекс.

Фото: прес-служба Херсонської ОДА

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину