Pik
Сьогодні, 16 Січня 2019
20.04.2018
1591
0

У Херсоні склалася незрозуміла ситуація з ТОВ «Керуюча компанія «Альянс»

У Херсоні склалася незрозуміла ситуація з ТОВ «Керуюча компанія «Альянс»

За два тижні до громадської приймальні народного депутата України Олександра Співаковського  надійшло 26 звернень, серед яких 4 колективні заяви. Як і раніше, значна частина мешканців зверталась за юридичними консультаціями, зокрема по земельним питанням та по питанням діяльності ОСББ.

Про це написав  у Фейсбук помічник-консультант народного депутата Олексій Саковніч‎, передає ПІК

Доволі неприємна та незрозуміла ситуація склалась з ТОВ «Керуюча компанія «Альянс», яка з березня 2018 року обслуговує багатоквартирні будинки (замість комунальних ЖЕКів). До приймальні звернулись мешканці двох будинків Дніпровського району, які не змогли отримати інформацію по складовим частинам нових тарифів (хоч ця інформація завжди має бути у відкритому доступі).

Навіть на офіційний запит на інформацію директор вказаної ТОВ інформацію не надав, вказавши про "уточнення всіх питань у співробітників за іншою адресою". Враховуючи, що це є грубим порушенням прав мешканців будинків, буде надіслано відповідне депутатське звернення.

Читайте також: Будинок, яким управляє не ЖЕК або як у Херсоні обирали управляючі компанії

На цьому тижні відбулась зустріч з представниками мешканців будинків «гнучкої схеми». Наразі питання тримається на контролі, вже у цьому році має розпочатись фінансування для відселення перших двох будинків.

На підставі звернень до приймальні за тиждень було підготовлено та надіслано у відповідні державні органи 5 депутатських звернень.

Громадська приймальня працює щочетверга з 13:00 до 15:00 за адресою: м. Херсон, вул. Перекопська, буд. 39-А (зупинка вул. Ладичука), тел: 0552-49-60-09.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину