Pik
Сьогодні, 22 Февраля 2019
15.01.2019
334
0

У Херсоні школярі їздитимуть по 3 гривні і ввечері

У Херсоні школярі їздитимуть по 3 гривні і ввечері

Пільговий тариф для школярів прийняли на засіданні виконкому Херсонської міськради 15 січня.

Під час розгляду питання «Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.11.2018 №345» члени виконкому обговорили питання, яка вартість проїзду у маршрутках має бути для учнів після 19 години у період з вересня до червня.

Адже, як прозвучало на виконкомі, діти і після 19 години залишаються дітьми і їздять у маршрутках, коли дістаються на додаткові заняття, повертаються з тренувань.

"Давайте час приберемо, дійсно, я думаю, там батьки повинні відповідати (чому діти пізно ввечері перебувають поза домом - ред.)…Давайте приберемо час і лишимо – з вересня до червня мають можливість їздити по 3 гривні", - погодився після роздумів міський голова Херсона Володимир Миколаєнко.

Таким чином при діючій вартості проїзду в маршрутках 6 гривень вдень і ввечері (з 20:00 до 23:00)  - 8 гривень, школярі їздитимуть за 3 гривні.

Залишається відкритим лише питання – а чи буде власне нормально працювати у Херсоні громадський транспорт пізно ввечері, щоб діти могли скористатися такою пільгою. 

 

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину