Сьогодні, 20 Листопада 2017
22.10.2017
722
0

У Херсоні шиють форму снайперам

У Херсоні розробили та шиють форму снайперам ЗСУ. Про це повідомляє ПІК.

Спецзамовлення для Міноборони виконують на швацькій фабриці «ВиД», розташованій на потужностях колишньої «Більшовички», в центрі міста.

-Костюм снайпера - одна з останніх наших розробок. Її особисто Міністр оборони презентував на Міжнародній виставці «Зброя та безпека-2017» у Києві. Маємо виготовити 3 тис. таких комплектів. Також шиємо костюми польові, сорочки бойові та натільну білизну для військовим, - зазначив генеральний директор ТОВ «Швацька фабрика «ВиД» Володимир Дармороз.

Між іншим, один із камуфльованих комплектів, виготовлених на херсонському підприємстві, перевірити на міцність має змогу голова ОДА Андрій Гордєєв.

У Херсоні шиють форму снайперам

Мілітарі-костюм, щоправда, не снайперський, а звичайний, йому дістався в подарунок під час недавнього робочого візиту на фабрику «ВиД».

Крім військової форми на підприємстві шиють комплекти для Національної поліції України, зокрема, Патрульної поліції.

У Херсоні шиють форму снайперам

А ще тут розробляють, а згодом – і шитимуть нове вбрання для Укрзалізниці – провідники мають виглядати за європейськими стандартами.

Фабрика «ВиД» входить до десятки найкрупніших підприємств з пошиву одягу в Україні. Лише в Херсоні на підприємстві працюють понад 200 швачок. Практично щомісяця філії фабрики відкриваються в районах Херсонщини. Так, вже з листопада швацьке виробництво з найсучаснішим оснащенням, на 150 робітників запрацює в м. Олешки.

Крім пошиву форменого одягу тут розроблятимуть тканину, а також виготовлятимуть рукавички з ПВХ-цяткою. Досі до України такі привозили з Китаю, то ж це претензія на імпортозаміщення.

Автор: Марина Савченко

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

13.11.2017
1045
0
Фоторепортаж
У Херсоні обрали королеву міста
17.10.2017
1007
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину