Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2020
22.10.2017
872
0

У Херсоні шиють форму снайперам

У Херсоні шиють форму снайперам

У Херсоні розробили та шиють форму снайперам ЗСУ. Про це повідомляє ПІК.

Спецзамовлення для Міноборони виконують на швацькій фабриці «ВиД», розташованій на потужностях колишньої «Більшовички», в центрі міста.

-Костюм снайпера - одна з останніх наших розробок. Її особисто Міністр оборони презентував на Міжнародній виставці «Зброя та безпека-2017» у Києві. Маємо виготовити 3 тис. таких комплектів. Також шиємо костюми польові, сорочки бойові та натільну білизну для військовим, - зазначив генеральний директор ТОВ «Швацька фабрика «ВиД» Володимир Дармороз.

Між іншим, один із камуфльованих комплектів, виготовлених на херсонському підприємстві, перевірити на міцність має змогу голова ОДА Андрій Гордєєв.

У Херсоні шиють форму снайперам

Мілітарі-костюм, щоправда, не снайперський, а звичайний, йому дістався в подарунок під час недавнього робочого візиту на фабрику «ВиД».

Крім військової форми на підприємстві шиють комплекти для Національної поліції України, зокрема, Патрульної поліції.

У Херсоні шиють форму снайперам

А ще тут розробляють, а згодом – і шитимуть нове вбрання для Укрзалізниці – провідники мають виглядати за європейськими стандартами.

Фабрика «ВиД» входить до десятки найкрупніших підприємств з пошиву одягу в Україні. Лише в Херсоні на підприємстві працюють понад 200 швачок. Практично щомісяця філії фабрики відкриваються в районах Херсонщини. Так, вже з листопада швацьке виробництво з найсучаснішим оснащенням, на 150 робітників запрацює в м. Олешки.

Крім пошиву форменого одягу тут розроблятимуть тканину, а також виготовлятимуть рукавички з ПВХ-цяткою. Досі до України такі привозили з Китаю, то ж це претензія на імпортозаміщення.

Автор: Марина Савченко

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину