Pik
Сьогодні, 24 Октября 2018
05.06.2018
481
0

У Херсоні сесія міськради розпочалась з акції протесту

У Херсоні сесія міськради розпочалась з акції протесту

Сьогодні, 5 червня, перед початком ХХІ сесії міськради під стінами мерії відбулась акція протесту, передає ПІК.

Херсонці протестували проти прийнятого раніше регламенту, який обмежує можливість громадян безперешкодно потрапляти на сесію міськради.

«Ми зібралися громадою, протестуючи проти нового регламенту, прийнятого Херсонською міською радою. Цей регламент ми вважаємо «драконівським», який порушує права громади, він для Херсона те саме, що і 16 січня для України. Правда тут не садити людей обіцяють, а просто виганяти з зали. Регламент прийнятий, можливо сьогодні пускають, бо бачать реакцію громади, а завтра не будуть пускати. Крім того, хто читав регламент, бачить, що кожен плакат, навіть такий, як ми зараз розгорнули, це є порушенням, в їх баченні, депутатському, і людину можуть виставити взагалі, – прокоментувала ситуацію організатор акції протесту активістка Рима Бараненко. – Тобто по суті це перешкоджання доступу громади до контролю над власними обранцями».

Вона також зазначила, що в Ужгороді раніше був прийнятий подібний регламент, але громада оскаржила його у суді, і херсонці також вимагатимуть скасування цього рішення.

Нагадаємо, депутати Херсонської міської ради "наїхали" на ЗМІ

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину