Pik
Сьогодні, 18 серпень 2018
04.03.2018
514
0

У Херсоні: самба-бенд, хто заплатить за любов та феміністська хода

У Херсоні: самба-бенд, хто заплатить за любов та феміністська хода

Топ-новина наступного тижня  традиційна - 8 березня. У Херсоні відбудеться два заходи від феміністських організацій, передає ПІК.

7 березня у великій конференц-залі готелю Оптіма (пр-т Ушакова 43) о 18 годині дискутуватимуть про виснажливу домашню роботу, яку доводиться виконувати переважно жінкам.

За деякими підрахунками, в Україні жінки витрачають на цю роботу приблизно 43 години на тиждень - ще одна повноцінна зайнятість. Ця виснажлива робота не є ані оплачуваною, ані гідно шанованою в суспільстві.

Подія проводиться ГО "Центр соціальних і трудових досліджень" у партнерстві з БО "Інша" в рамках проекту “Політекономія гендеру” за підтримки Rosa Luxemburg Stiftung в Україні.

Як відзначив у Фейсбук Дементій Білий, голова ХОО КВУ, така розмова, яку пропонують представники лівих феміністичних організацій нашому патріархальному суспільству, буде цікавою і актуальною, «якраз перед масовим перед масовим виверженням компліментів на адресу жінок з боку експлуататорів. А що Ви думаєте з приводу в'язниці стереотипів і домашньої жіночої експлуатації?».

А 8 березня о 13:40 – початок Феміністської ходи у Херсоні.

Організатори запрошують прийти , в Міжнародний день боротьби жінок за свої права на неї тих, хто поділяє ідеї фемінізму, хто виступає проти гендерно обумовленого насильства. А також проти насильства і дискримінації за ознакою нації, раси, віку, сексуальної орієнтації і будь-якого іншого системного насильства.

Інша важлива мета феміністського маршу 8 Березня - ще раз звернути увагу на необхідність відкриття в Херсоні Кризового центру для постраждалих від домашнього насильства.

Цього року до феміністського маршу в Херсоні приєднається самба-бенд "Ритми спротиву": феміністична, антикапіталістична, антиавторитарна, непартійна, низова музична ініціатива, яка використовує самбу і карнавальні елементи, щоб протистояти системі домінування, критикувати її, а також прямо підтримувати всіх, хто бореться проти експлуатації, дискримінації та пригноблення.

 

 

 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину