Pik
Сьогодні, 31 Травня 2020
04.10.2017
748
0

У Херсоні розпочинають боротьбу із рекламою наркотиків

У Херсоні розпочинають боротьбу із рекламою наркотиків

Сьогодні у Херсоні відбулася прес-конференція  "Громада проти наркотиків", під час якої обговорили проблему наркоманії у місті, передає ПІК.

Мова йшла про те, що у Херсоні активно розповсюджують наркотичні речовини, рекламу котрих можна побачити на стінах будинків міста. Таким чином, молодь, побачивши рекламу, може замовити наркотичну речовину, перерахувати кошти за неї та отримати «закладку» у вказаному місці.

Так, начальник відділу по боротьбі із наркозлочинністю Анатолій Сімонов зазначив, що знайти тих, хто рекламує наркотики  та їх розповсюджує – справа складна, адже, як правило, злочинці діють через соцмережі. 

Окрім цього, за його словами, є люди, які знають тих, хто робить «закладки» по місту, проте цю інформацію замовчують.

Також, Анатолій Сімонов повідомив, що в цьому році задокументовано близько 80 злочинів, які були скоєні молоддю в сфері незаконного обігу наркотиків.

«Вчора ми задокументували трьох «закладчиків», які робили закладки по Херсону. Один із них в цьому році закінчив Херсонський державний університет, двоє  - ще є студентами ХДУ. Ми їх затримали в момент розфасовки "дизайнерських" наркотиків. Зі слів затриманих, протягом 3 місяців вони розклали близько 1000 закладок.», - розповів він.

Читайте також: У Херсоні студент організував злочинну наркогрупу

В свою чергу лікар-нарколог Тетяна Жадова зазначила, що наркоманія дуже сильно «молодіє», тобто вік першої спроби вживання  - це 14 років, а то і менше.

«На жаль, до лікарів звертаються одиниці, тому що батьки навіть не помічають, що дитина почала вживати наркотики. Тобто, оп’яніння дуже коротке, і батьки це помічають тоді, коли стадія заходить дуже далеко», - зазначила лікарка.

У зв’язку з вищезазначеним, у Херсоні розпочнуть акцію системного зафарбовування реклами наркотиків. Зазначається, що це буде не одинична акція. Станом на сьогодні є близько 56 активістів, які готові долучитися до акції.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину