Pik
Сьогодні, 21 Червеня 2018
04.10.2017
229
0

У Херсоні розпочинають боротьбу із рекламою наркотиків

У Херсоні розпочинають боротьбу із рекламою наркотиків

Сьогодні у Херсоні відбулася прес-конференція  "Громада проти наркотиків", під час якої обговорили проблему наркоманії у місті, передає ПІК.

Мова йшла про те, що у Херсоні активно розповсюджують наркотичні речовини, рекламу котрих можна побачити на стінах будинків міста. Таким чином, молодь, побачивши рекламу, може замовити наркотичну речовину, перерахувати кошти за неї та отримати «закладку» у вказаному місці.

Так, начальник відділу по боротьбі із наркозлочинністю Анатолій Сімонов зазначив, що знайти тих, хто рекламує наркотики  та їх розповсюджує – справа складна, адже, як правило, злочинці діють через соцмережі. 

Окрім цього, за його словами, є люди, які знають тих, хто робить «закладки» по місту, проте цю інформацію замовчують.

Також, Анатолій Сімонов повідомив, що в цьому році задокументовано близько 80 злочинів, які були скоєні молоддю в сфері незаконного обігу наркотиків.

«Вчора ми задокументували трьох «закладчиків», які робили закладки по Херсону. Один із них в цьому році закінчив Херсонський державний університет, двоє  - ще є студентами ХДУ. Ми їх затримали в момент розфасовки "дизайнерських" наркотиків. Зі слів затриманих, протягом 3 місяців вони розклали близько 1000 закладок.», - розповів він.

Читайте також: У Херсоні студент організував злочинну наркогрупу

В свою чергу лікар-нарколог Тетяна Жадова зазначила, що наркоманія дуже сильно «молодіє», тобто вік першої спроби вживання  - це 14 років, а то і менше.

«На жаль, до лікарів звертаються одиниці, тому що батьки навіть не помічають, що дитина почала вживати наркотики. Тобто, оп’яніння дуже коротке, і батьки це помічають тоді, коли стадія заходить дуже далеко», - зазначила лікарка.

У зв’язку з вищезазначеним, у Херсоні розпочнуть акцію системного зафарбовування реклами наркотиків. Зазначається, що це буде не одинична акція. Станом на сьогодні є близько 56 активістів, які готові долучитися до акції.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
663
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
725
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину