Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2020
16.05.2019
1177
0

У Херсоні втретє проходить квір-форум

У Херсоні розпочався форум ЛГБТ-спільноти

У Херсоні відкрився Квір-форум, у рамках якого проходить "Квір Арт Фест". Представники ЛГБТ-спільноти візьмуть участь у дискусіях та мистецьких заходах, форум завершиться маршем "За різноманіття та проти дискримінації", - розповідає кореспондентам Суспільного голова благодійної організації "Інша" Марина Усманова.

"Сьогодні сюди приїхало досить багато людей з різних регіонів України. Навіть є міжнародні учасники. Є лектор з Британії. В цьому році ми додали "Квір Арт Фест", тому що ми робимо акцент на арт-ініціативах, на арт-активізм, тобто активізм методами мистецтва. У нас буде багато виставок. Буде перформенс, будуть творчі ворк-шопи", - говорить Марина Усманова, голова благодійної організації "Інша".

Читайте також: Як у Херсоні о 2018 році проходив марш "За різноманіття та проти дискримінації"

Ольга Стоянова приїхала на форум з Одеси:

"Мене звуть Ольга. Я представляю перший ЛГБТ-хор України. Називається він "Квірті квір". Ми приїхали з Одеси, наша керівниця Рубцова Ольга, вона організувала хор ще 2014-го року. Вже п’ятий рік нашому хору, склад змінювався. Але зміст залишається один – ми через музику, через мистецтво, через якісь позитивні посили говоримо, що музика і мистецтво - вони не мають гендеру, не мають орієнтації, раси. Що це те, що може об’єднати нас. І багато наших пісень про любов, про взаєморозуміння, про те, що нам не потрібна війна.  Ми всі за любов".

Фрідріх Чернишов, директор організації "Trans Generation", поет:

"Квір-Форум проходить вже третій рік. Мені здається, це одна з важливих українських подій. Воно про припинення дискримінації, про права ЛГБТ-людей, про права транс-людей, про права жінок. Те, що часто замовчується, ті гомофобні злочини, які замовчуються, - тут так чи інакше ці теми підіймаються. Тобто зв’язок з мистецтвом. Хочеться у цьому взяти участь. Нічого схожого я в інших містах України не зустрічав. Форум традиційно завершується маршем, присвяченим боротьбі з гомофобією, який проходить 17-го травня".

Олена Протопопова, Григорій Шматко.

На фото: минулорічний марш "За різноманіття та проти дискримінації"

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину